PORTABLE STEAM POCKET - Fakir
Paylaş
web tasarım
Kullanım Klavuzu
183 Kişi Beğendi
Önemli Özellikler
Genel Bakış

PORTABLE STEAM POCKET

Köşe bucak temizlik!

 

Fakir Portable Steam Pocket, hiçbir kimyasal kullanmadan direkt buhar özelliği sayesinde zorlu ve ulaşılması güç noktalarda bulunan kirleri kolayca temizler.

 

Buharın gücü temizlenmesi zor bölgelere kolayca ulaşabilir, klozet, lavabo ve derz aralarında hijyenik temizlik sağlar. Avize, panjur, vitrin ve diğer tüm cam yüzeylerde etkin temizlik yaparak cam yüzeylerin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

 

Düzenli kullanımda ev akarlarını, mantarları, küfleri, bakterileri, zehirli kimyasalları ve atıklarnı yok eder. Fakir Portable Steam Pocket çevre dostu ve alerji karşıtı bir buharlı temizleyicidir.

 

 

Suyu buhara buharı temizliğe dönüştüren teknolojisiyle 2in1 Professional Steam Mop, hiçbir kimyasal ve deterjan kullanmadan derinlemesine temizlik sağlar.

 

 

Bilimsel araştrmalara göre 1 gram tozda yaklaşık 15.000 tane toz akarı bulunmaktadır. Bu akarlar astım dahil birçok hastalığa neden olur.

 

 

 

Temizleme önerileri

İlk kullanım öncesi mikrofiber bezleri deterjan kullanmadan yıkayıp kurutunuz.

 
 

Direkt buhar kullanımı, ulaşılması zor köşeler veya konsantre buhar gücü gerektiren zeminlerin temizliği için özel olarak tasarlanmıştır. Direkt buhar püskürterek kirleri yüzeye çıkartır, ardından ıslak bir bez veya kağıt havluyla siliniz.

 

Cam temizleme başlığı, cam yüzeylerin iz olmadan temizliğini sağlar. Başlığı yukarıdan aşağı doğru çekerek kullanınız. Böylelikle buharın gücü ile kir ve lekeler gidecektir.

 

 

Silindir temizlik başlığıyla dar, kıvrımlı ve kontürlü yüzeylerin tozunu buharla alabilir ve ince temizliğini yapabilirsiniz. (Pencere pervazları, kapı eşik ve pervazları, baca ve havalandırma girişleri, korkuluk, parmaklık, dolaplar, mobilyalar, oturma takımları vb.)

 

Fırçalama başlığı ulaşılması zor yerlerde olan kurumuş ve yoğun kirlerin parçalanmasında ve temizliğinde kullanılır. Buhar sıcaklığını ve nemini zemine işlemesine izin veriniz. Bu başlığı özellikle banyolarda fayans ve derz dolguların temizliğinde kullanabilirsiniz.

 

 
Tekstil temizleme aparatı; giysilerin ve döşemelerin kırışıklıklarını açmak ve kötü kokularını gidermek için tasarlanmıştır. Kumaş temizlik başlığını muhakkak beziyle kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım