SPRING - Fakir
Paylaş
web tasarım
Kullanım Klavuzu
108 Kişi Beğendi
Önemli Özellikler
Genel Bakış

SPRING

Max. 2600 W

Şok buhar oranı 120 g

Devamlı buhar oranı 30 g/dk

Seramik taban

Ayarlanabilir termostat

Buhar ayarı

Dikey buhar çıkışı

Kendi kendini temizleme özelliği

330 ml su tankı kapasitesi

Su damlatmama özelliği

Kirece karşı koruma

Kumaşlarınızın parlamasını engelleyen ve kumaşın üzerinde kayar gibi hareket eden seramik tabanı sayesinde ütü yapmak hiç olmadığı kadar kolay.


Farklı kumaş türleri için mutlaka olması gereken değişken buhar ayarı; kumaşlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Gömlek, ceket, perde vb. kumaşlarınızın kırışıklıklarını düzeltmek, az giyilmiş kumaşlarınızı yıkamadan tazelemek için dikey buhar özelliğini kullanabilirsiniz... 

 

Farklı kumaş türleri için bazen ütü sıcaklığını değiştirmeniz gerekir. Termostat ayarı kumaşlarınızın en doğru ütüleme şekli ile ütülenmesini sağlayacaktır.

 

Ütü yaparken kumaşın üzerine damlayan su damlacıkları artık tarih oluyor. Özel bir teknoloji sayesinde artık su damlatma problemi de ortadan kalkıyor.

 

Cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan kireç önleme özelliği sayesinde cihaz içerisinde kireç oluşumu engelleniyor. 

 

Ütünüzün bakımını artık tek bir tuşla yapabilirsiniz. Ütü içerisindeki ve buhar yollarındaki pislikleri kendi kendine temizleme özelliği sayesinde kolayca halledebilirsiniz.

 

Çok kırışmış ve sert kumaşları yumuşatmaya yarayan su püskürtme, en büyük yardımcınız olacak.

 

330 ml kapasiteli su tankı; yığın halindeki çamaşırların üstesinden gelmenizi sağlıyor. 

 

Hassas kumaşlar için sprey özelliğini kullanmadan önce kumaşı nemlendirmenizi yada ütüyle kumaş arasına nemli bir bez koymanızı tavsiye ederiz. Lekelerden kaçınmak için ipek ve sentetik kumaşlarda sprey özelliğini kullanmayınız. 

 

 

 

Kullanım Önerisi

Eğer suyunuz sert ise saf su veya minerallerinden ayrılmış su kullanınız.

 

 

 

Sadece musluk suyu kullanınız. Arıtılmış su kirece karşı koruma sistemini etkisiz hale getirmektedir. Kimyasal katkı maddelerini kullanmayınız.

Cihazın içini temizlemek için kesinlikle başka sıvılar kullanmayınız.

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım