STARKY ÖKO - Fakir
Paylaş
web tasarım
Kullanım Klavuzu
1027 Kişi Beğendi
Önemli Özellikler
Genel Bakış

STARKY ÖKO

 

800 W

Elektronik ayarlanabilir vakum gücü

Dikey süpürge ve el süpürgesi olarak 2 farklı kullanım

Ergonomik tutma sapı

1 L toz haznesi

Pedallı yer aparatı

Kenar köşe aparatı

Sert zemin aparatı

EPA Filtre

Kolay döndürülen tutma sapı

Kablo sarma kancaları

Dik durma özelliği

Kablo boyu: 6 m

Güçlü ve pratik!

 

Toz torbası gerektirmeyen dik kuru vakum süpürgesi Starky, tutma sapı ve pedallı yer aparatı çıkartıldığında el süpürgesi olarak da kullanılabiliyor.

 

Yıkanabilir Hepa 10 filtresi sizi evdeki allerjenlerden korurken, ayarlanabilir vakum gücü sayesinde istediğiniz yeri kolaylıkla süpürebilirsiniz. 6 metre kablo uzunluğu, toz torbası gerektirmemesi, hafifliği ve düşük enerji tüketimi ile evinizin göz bebeği olmaya aday.

 

 

 

Eco Power motor: Elektrikli süpürgenizin minimum enerjiyle maksimum güçte çalışmasını sağlar. Enerji tasarruflu, doğa dostudur. Starky, 800 watt enerji harcayarak 1600 watt'lık vakum gücü sağlıyor.

 

 

(High Efficiency Particulate Airfilter) HEPA filtreler havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden filtrelere verilen isimdir. Bu filtre havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de korur. Yapısı itibariyle havadaki toz zerrelerini 0.03 mikron ölçüsüne kadar yakalayabilme özelliğine sahiptir.

 

 

 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım