STIMA - Fakir
Paylaş
web tasarım
Kullanım Klavuzu
26 Kişi Beğendi
Önemli Özellikler
Genel Bakış

STIMA

 

Kumaşlarınızın parlamasını engelleyen ve kumaşın üzerinde kayar gibi hareket eden seramik tabanı sayesinde ütü yapmak hiç olmadığı kadar kolay. Farklı kumaş türleri için mutlaka olması gereken değişken buhar ayarı; kumaşlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

 

Gömlek, ceket, perde vb. kumaşlarınızın kırışıklıklarını düzeltmek, az giyilmiş kumaşlarınızı yıkamadan tazelemek için dikey buhar özelliğini kullanabilirsiniz.

 

Farklı kumaş türleri için ütü sıcaklığını değiştirmeniz gerekir.

 

Termostat ayarı kumaşlarınızın en doğru ütüleme şekli ile ütülenmesini sağlar. Ütü yaparken kumaşın üzerine damlayan su damlacıkları artık tarih oluyor. Özel bir teknoloji sayesinde artık su damlatma problemi de ortadan kalkıyor.

 

Cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan kireç önleme özelliği sayesinde cihaz içerisinde kireç oluşumu engelleniyor. Ütünüzün bakımını artık tek bir tuşla yapabilirsiniz. Ütü içerisindeki ve buhar yollarındaki pislikleri kendi kendini temizleme özelliği sayesinde kolayca halledebilirsiniz. 

 

Çok kırışmış ve sert kumaşları yumuşatmaya yarayan su püskürtme, en büyük yardımcınız....

 

300 ml kapasiteli su tankı, yığın halindeki çamaşırları ütülemenizi sağlıyor.

 

Hassas kumaşlar için sprey özelliğini kullanmadan önce kumaşı nemlendirmenizi yada ütüyle kumaş arasına nemli bir bez koymanızı tavsiye ederiz. Lekelerden kaçınmak için ipek ve sentetik kumaşlarda sprey özelliğini kullanmayınız. 

 

Yoğun buhar özelliği yalnızca yüksek sıcaklıkta kullanılabilir. Bu özelliği güç gösterge ışığı yandığında kullanmayınız. Işık söndüğünde 

 

 

 

Sadece musluk suyu kullanınız. Arıtılmış su kirece karşı koruma sistemini etkisiz hale getirmektedir. Kimyasal katkı maddelerini kullanmayınız.

 

 

 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım