Fakir Hausgeräte Zuchex 2018’de İnovatif Ürünlerini Sergiledi. - Fakir

Fakir Hausgeräte Zuchex 2018’de İnovatif Ürünlerini Sergiledi.

26 Eylül 2018

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, son teknolojili yeni ürünleriyle, Zuchex Fuarı’na damga vurdu.

Teknolojisiyle adından söz ettiren Fakir Hausgeräte, 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen 29. Uluslararası Zuchex Fuarı’nda 29 adet yeni inovatif ürününü görücüye çıkardı.

Akıllı pişiricileri ile yemek yapma alışkanlığınızı değiştirecek olan Gourme Serisi; temizlikte devrim yapacak HypoClean sterilizasyon cihazıakıllı ütü Flywalker; tasarruf canavarı Ranger 4AAAA toz torbasız elektrikli süpürge, yeni dik şarjlı süpürge HSA 800 XL, 8 farklı profesyonel kahve makinesi ile sektörün yenilikçi markası unvanını korudu.

 

Gourmet Serisi ile İçinizdeki Şefi Dışarı Çıkarın

Mutfak tutkunları, uzmanları, acemileri için hazırlanan Fakir Gourmet Serisi, 3 inovatif üründen oluşuyor. Fakir Hausgeräte AR-GE departmanı tarafından geliştirilen yüksek teknolojili akıllı pişirme sistemi ile üretilen Gourmet serisinde yer alan Nosso, Guvech ve Cusinier farklı teknolojileri ile birbirinden ayrılırken, mutfak tercihinize göre farklı alternatifler sunuyor. Modern yaşamın temposuna uyum sağlayan yenilikçi pişirme sistemi ile ister geleneksel Türk yemeklerini isterseniz modern dünya mutfaklarının lezzetlerini hazırlayın. Fakir Gourmet Serisi yenilikçi pişirme sistemi sayesinde besin değerinin kaybolmadığı, malzemelerin aromasının yemekle bütünleştiği sağlıklı yemekler hazırlamak mümkün. Mutfak Koçu Şef Recep Aydoğan stant alanında Fakir’in yeni akıllı pişiricilerinin yer aldığı “Gourmet Serisi”ni tanıtıp ziyaretçilere birbirinden leziz ikramlarda bulunarak ürünlerin çalışma prensipleri hakkında bilgi verdi.

 

Kahvede Profesyonelleşen Ürünler

Kaave Türk kahvesi makinesi ile sıcak içecek hazırlama ürünleri kategorisine hızlı bir giriş yapan Fakir Hausgeräte, bu yıl Zuchex Fuarı’nda yeni profesyonel kahve makinelerini görücüye çıkardı. Standı ziyaret eden misafirler, Fakir’in yeni profesyonel kahve makineleri Blend Optimal, Babila, Blend Master, Blend Solo, Brew & Go, Brew & Go Time ve Acopino Pro ile Türk kahvesinden dünyanın en ünlü kahvelerine kadar birbirinden leziz kahveleri deneyimlediler. Signature kahve çekirdeği öğütücü ve Milky Art süt köpürtücü ürünleriyle profesyonel seriyi tamamlayan profesyonel kahve serisi, baristalardan yoğun ilgi gördü.

Fakir Hausgeräte, yeni Türk kahvesi makinesi Kaave Dual Pro’yu da ilk kez Zuchex 2018’de tanıttı. Çift hazneli olarak tasarlanan Kaave Dual Pro, tek tuşla 8 fincan kahveyi aynı anda yapabiliyor. Ayrıca kendinden su alma özelliği sayesinde belirtilen fincan kadar suyu haznesinden kendisi alarak pratiklik sağlıyor. Kaave Dual Pro da yine Kaave gibi cezvede pişirme tekniği esas alınarak ve taşmayı önleyen patentli Limunasense teknolojisi ile tasarlandı.

 

Elektrikli Süpürge Kategorisinde İddialı Ürünler

Elektrikli süpürge kategorisinde “Yüzyılın Markası” ödülüne layık görülen Fakir Hausgeräte’nin Ranger ve Ranger Electronic olmak üzere iki farklı model olarak ürettiği yeni elektrikli süpürgeleri enerji tasarrufu özelliği ile dikkat çekiyor. Fakir standına gelen misafirlerin ilgi gösterdiği 4AAAA enerji etiketine sahip Ranger süpürgeler, minimum enerji kullanımı ile maksimum performans elde etmeye olanak veriyor. A sınıfı yüksek emiş gücüyle halı ve sert zeminlerde tozdan eser bırakmıyor. Ayrıca Cyclone Power A sınıfı toz salınımı sistemi sayesinde de tozu haznesine hapsederken temiz havayı dışarıya veriyor.

Dik şarjlı süpürgede iilk günden bu yana liderliği bırakmayan Fakir, bu yıl da yeni ürünü yeni Starky HSA 800 XL’i fuarda tüketicisiyle buluşturdu. Günümüzde tüketicinin büyük ilgi gösterdiği şarjlı süpürgeler kategorisinde iddialı bir tasarım olan Fakir Starky HSA 800 XL, AirWave Cyclon teknolojisi ile yüksek emiş gücü sağlarken uzun süreli şarj özelliğiyle kablosuz kullanılabiliyor. LED’li turbo yer aparatı ile evinizin her köşesinde kusursuz temizlik imkanı veriyor. Dik ve el süpürgesi olarak kullanılabilen Starky HSA 800 XL, evcil dostlarınızın tüylerini de kolayca alabiliyor.

 

Geleceğin Teknolojisini Yansıtan Inovatif Ürünler

Fakir’in önümüzdeki dönem raflara inecek ürünlerinden HypoClean sterilizasyon cihazı ve Flywalker ütü standın yıldız ürünleri arasında yer aldı. Her iki ürünün de kullanılma şekli uygulamalı olarak ziyaretçilere anlatıldı.

 

 

 

 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım