“Şehrin Kalbinde Kahve Keyfi” Kahveler Fakir Kaave’den! - Fakir

“Şehrin Kalbinde Kahve Keyfi” Kahveler Fakir Kaave’den!

10 Ekim 2016

Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi ile İstanbul Coffee Festival’de yerini aldı…

 

Titizlikle yürüttüğü Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucu tasarladığı ürünlerle elektrikli ev aletleri sektöründe fark yaratan Fakir Hausgeräte, bu yıl 3.sü gerçekleştirilen ve Avrupa’nın en büyük kahve festivali unvanına sahip İstanbul Coffee Festival’de yerini aldı. 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen festivalde kahve dükkanları, çekirdek kahve markaları, kahve makinesi üreticileri, kahve yanı lezzetler ve tasarım ürünleri yer aldı.

 

Fakir Hausgeräte, bu yıl piyasaya sürdüğü ve cezvede kahve pişirme yöntemi esasına göre tasarlanan Türk kahvesi makinesi Fakir Kaave’yi, İstanbul Coffee Festival’de kahve tutkunlarıyla buluşturdu. Festivale katılanlar Fakir standında Fakir Kaave’yi birebir deneyimleyerek, Türk kahvesinin Fakir teknolojisinden süzülen geleneksel lezzetinin tadına baktı.

 

Taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirilen Fakir Kaave, konsept renk serilerine uyumlu olarak Violet, Rouge, Rose, Mat Kahve ve Beyaz alternatifleriyle İstanbul Coffee Festival’deki yerini alırken, geleneksel Türk kahvesini Fakir yorumuyla kahve severlere sundu.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım