Fakir Hausgeräte Yeni Ürünlerini Zuchex 2016 ‘da Tanıttı. - Fakir

Fakir Hausgeräte Yeni Ürünlerini Zuchex 2016 ‘da Tanıttı.

07 Ekim 2016

Nesillerdir güvenilir Alman teknolojisini evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, 27.si düzenlenen Uluslararası Zuchex Fuarı’nda tanıttığı yeni ürünleri Veyron Turbo XL Elektrikli Süpürge, Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi ve teknoloji harikası Fakir Sky Serisi ütüleri ile 2017’ye iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

 

Daha Geniş İç Hacim, Sürükleyici Performans: Veyron Turbo XL

 

Elektrikli süpürge kategorisinde “Yüzyılın Markası” ödülüne layık görülen Fakir Hausgeräte’nin iki yıl gibi kısa bir zamanda klasikleri arasında giren ve performans tutkunlarının vazgeçilmezi Veyron elektirikli süpürgesinin genişletilmiş hazneli yeni modeli Fakir Veyron Turbo XL, fuarda sergilendi.

 

Temizlik performansı, filtreleme ve enerji tasarrufunda 3A sınıfı enerji etiketine sahip Fakir Veyron Turbo XL, 74 dB ses seviyesiyle de gürültü yapmadan, sessiz süpürme imkanı veriyor. Elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle tüm zeminlerde üstün temizlik sağlayan Veyron Turbo XL, 2 litre kapasiteli toz haznesiyle de uzun süreli kullanım için elverişli. Cyclone ve kaset filtresi ile toz torbası derdini ortadan kaldırırken, H.E.P.A 13 filtresiyle havada bulunan partikülleri arındırabilme özelliği evinizi tozdan arındırıyor. Park pozisyonu ve otomatik kablo sarıcısıyla evlerde yer kaplamayan süpürge, ergonomik yapısıyla da dikkat çekiyor. Fakir Veyron Turbo XL, üstün performansıyla evlerdeki yerini alıyor.

 

Geleneksel Türk Kahvesi Fakir Hausgeräte Teknolojisinden Süzülüyor…

 

Fuarda sergilenen ürün grupları arasında Fakir’in Ar-Ge ve Ürün yönetimi departmanının titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucunda ortaya çıkardığı Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi dikkat çekti. Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesiyle ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabilen Fakir Kaave, hızıyla olduğu kadar iddialı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Fakir’in konsept renk serilerine uyumlu olarak, Violet, Rouge, Rose, Mat Kahve ve Beyaz alternatifleriyle beş farklı renkte tasarlandı.

 

Son Teknoloji Ütüler: Fakir Sky Serisi

 

Üstün teknoloji, kaliteli malzeme ve estetik tasarımı bir arada sunan, Fakir Hausgeräte’nin Sky Serisi ütüleri, ütü yapmayı zevkli ve pratik hale geliyor. Güvenilir Alman teknolojisiyle tasarlanan Fakir Sky Serisi ütüler; Skyfall, Skyjet, Skygo ve Skywalk modellerinden oluşuyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım