Yüzyılın Markası: Fakir Hausgeräte - Fakir

Yüzyılın Markası: Fakir Hausgeräte

20 Haziran 2016

Ev aletleri sektörünün  öncümarkası Fakir Hausgeräte, ‘Deutsche Standards’ tarafından, elektrik süpürgesi kategorisinde “Yüzyılın Markası“ ödülüne layık görüldü…

 

Üç yılda bir, Alman üreticilerinin ürünleri için bağımsız bir marka danışma kurulu tarafından verilen ve Alman marka dünyasının altın standardı olarak kabul gören Yüzyılın Markası Ödülü bu yıl, elektrik süpürgesi kategorisinde Fakir Hausgeräte’nin oldu.

 

Deutsche Standards tarafından düzenlenen, saygın marka uzmanlarının oluşturduğu bağımsız danışma kurulunun kararı ile verilen bu ödül, yalnızca Alman üreticilerinin türünün tamamını temsil eden ürünlerine verilmektedir.  Bu ödülle aynı zamanda firmanın “Made in Germany“ kalite mührü için elde ettiği başarı da ödüllendirilmiş oluyor. Fakir adı, 80 yılı aşkın bir süredir kaliteli Alman işçiliğini temsil etmekle birlikte Almanya’daki üretimi ile müşterilerine “Quality from Germany“ yi sunmaktadır. Yüzyılın Markası Ödülü geçmiş yıllarda Adidas, BMW, Aspirin ve Miele gibi dünya devi markaIara verilmiştir.

 

Ödülü, Dr. Florian Langenscheidt’ın elinden alan Fakir Hausgeräte GmbH’nın Genel Müdürü Bahar Gökdemir konuyla ilgili olarak; ”Uluslararası alanda, böyle prestijli bir ödüle layık görülmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Fakir, elektrik süpürgesi konusuna diğerlerinden çok daha vâkıf, zira şirketin odak noktası başından beri bu segment idi. Şirketin bundan dolayı “Yüzyılın Markası“ ödülünü almış olması sadece Fakir için değil, şahsım için de zirvedir. Fakir Hausgeräte olarak geçmişten aldığımız güçle, bugünün teknolojisini birleştirerek, emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Nesiller boyu sürecek başarıları hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu. 

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup
web tasarım