web tasarım

E-Posta Yasal Uyarı

 

“Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece göndericisi tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir ve gizlidir. Bu elektronik posta ve ekleri onayımız olmaksızın 3.kişilere açıklanamaz. Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır ve bu elektronik postayı derhal silmeniz gerekmektedir.

 

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu elektronik posta içeriği ve görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. görüşlerini yansıtmayabilir.”

 

This e-mail and any attachments transmitted in it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. It must not be disclosed to the 3rd parties without our authority If you are not the intended recipient you are hereby notified that any dissemination, forwarding, copying or use of any of the information is strictly prohibited, and the e-mail should immediately be deleted.

 

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dıs Ticaret A.S. makes no warranty as to the accuracy or completeness of any information contained in this message. Hereby excludes any liability of any kind for the information contained therein or for the information transmission, reception, storage. Any opinions expressed in this message are those of the author and may not reflect the opinions of Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dıs Ticaret A.S.

  • Arabic
  • German
  • English
  • Russian
  • Azerbaijani
  • Türkçe
popup popup